У Білоусівці у смітнику знайшли мертве немовля

8 січня 2025 року у селі Білоусівка у смітнику знайшли мертве тіло новонародженої дитини.

Правоохоронці розпочали кримінальну справу. Ними було встановлено, що жінка віком 25 років не перебуваючи на обліку у жіночій консультації самостійно народила дитину. Потім новонароджену дівчинку просто поклала в пакет та викинула її у сміттєвий бак, що знаходиться за магазином у селі Білоусівка.

Ведеться досудове розслідування згідно ст.117 КК України. Вбивці немовляти загрожує в’язниця строком 5 років.