У Черкасах на вулиці Гуржіївській прямо на ходу загорівся автомобіль Ford Sierra. Жінка, котра керувала авто, намагалася самотужки загасити пожежу за допомогою звичайного вогнегасника. Їй це не вдалося.
В автомобілі окрім жінки водія також знаходилася її дитина, котру вона везла у дитячий садок. Коли загорівся автомобіль жінці допомагали перехожі. Вони викликали рятувальників.
Автомобіль загасили рятувальники із Першої державної пожежної частини.