У Черкаському районі три підлітка катували 17-річного хлопця

19 червня 2026 року правоохоронці отримали повідомлення від матері 17-лічного хлопця, над котрим знущалися та катували 3 неповнолітніх. Сталося це у Черкаському районі.

За попередніми даними троє неповнолітніх хлопців віком від 15 до 17 років запросили хлопця до гаража. Там його побили та знущалися.

Правоохоронці встановили особи всіх трьох винних. Їх доставили до відділку поліції та у присутності батьків провели опити.

Відносно трьох неповнолітніх було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.127 КК України. Їм загрожує позбавлення волі строком від 5 до 10 років.

Причини катування 17-річного хлопця встановлюються.