19 червня 2026 року у місті Звенигородка зустрічали повернутого із полону жителя села Гусакове військовослужбовця Олексія Яроцького. Захисник перебував у полоні 3 роки.
Олексій Яроцький зняв своє ім’я з «Дерева надії».
Олексій Яроцький повернувся в Україну в рамках обміну полоненими, котрий відбувся 24 квітня 2026 року.