У ніч на 2 травня на Черкащині знищили 11 безпілотників

Вночі на 2 травня 2025 року ворог знову атакував Черкаську область ударними дронами. Були задіяні сили ППО для відбиття повітряної атаки. Лунали вибухи. Було збито 11 безпілотників. Серед людей травмованих немає. Також не зафіксована шкода для інфраструктури.

Повітряна тривога почала лунати після другої години ночі. Так о 02:31 повітряну тривогу оголосили для Золотоніського та Черкаського районів. Потім о 04:17 тривогу оголосили для Уманського та Звенигородського районів.

Загалом вночі на 2 травня 2025 року ворог застосував 150 БпЛА для атаки України. 64 безпілотників було знищено та 62 локаційно втрачені.