2 червня 2025 року у місті Умань відбулася церемонія прощання із 50-річним захисником Олегом Дишкантом, котрий загинув 24 травня у Донецькій області.
Штаб-сержант Дишкант Олег Юрійович командував мінометом у мінометному відділенні окремої аеромобільної бригади. Загинув під час стрілецького бою із ворогом.