У місті Золотоноша сталася аварія між автомобілем та 72-річним мотоциклістом

7 серпня 2025 року приблизно о 20:00 у місті Золотоноша на вул. Шевченка сталася дорожньо-транспортна пригода за участі легкового автомобіля Subaru Legacy та мопеда Kanuni Nostalgia. Мопедом керував 72-річний чоловік. Водій мопеда отримав травми та був доставлений до лікарні.

Легковим автомобілем керував водій віком 19 років. За попередніми даними винуватцем аварії став водій легкового автомобіля. Він не надав переваги у русі мопеду, що і спричинило зіткнення.

Відкрито кримінальне провадження згідно ч.1 ст.286 КК України.