У Золотоноші автомобіль на смерть збив жінку

Увечері 7 квітня 2025 року у місті Золотоноша стався смертельний наїзд автомобіля на жінку. Відомо, що 20-річний водій автомобіля Volkswagen Golf скоїв наїзд на 67-річну жінку, котра переходила дорогу в не призначеному для цього місці. Вона померла на місці ДТП.

Відносно молодого водія відкрите кримінальне провадження згідно ч.2 ст.286 КК України. Йому загрожує в’язниця строком до 8 років.