У селищі Маньківка 70-річна жінка отруїлася дикорослими грибами

У селищі Маньківка зареєстрували випадок отруєння дикорослими грибами. У лікарню потрапила жінка віком 70 років.

За словами жінки вона приготувала підвишні, котрі зібрала у садку у Маньківці. Вона відварила гриби та посмажила їх. Через дві години після куштування дикорослих грибів у жінки з’явилися явні ознаки харчового отруєння. А саме нудота, біль у животі, діарея та блювота. До того ж слабкість, запаморочення та сильне потовиділення.