Із полону повернувся Олександр Котолуп із села Лисянка

Додому у село Лисянка повернувся із полону 27-річний морський піхотинець Олександр Котолуп, котрий знаходився у полоні 3 роки та 3 місяці. До села захисник приїхав на декілька днів, тому що проходить реабілітацію.

Олександр Котолуп навчався у військовій академії, а саме у 2019 року закінчив Львівську академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. За його словами багато одногрупників уже загинули на цій війні. Сам же стояв на захисті України у складі 36 бригади морської піхоти. Боронив Маріуполь, де й потрапив у полон.

Перебуваючи у полоні більше 3 років захиснику дали можливість написати додому 4 листа. Із них тільки 2 дійшли до батьків.