Вночі на 15 липня у Черкаській області було знищено 3 БпЛА

У ніч на 15 липня 2025 року Черкаська область знову була атакована безпілотниками. Захисникам неба вдалося знищити 3 ворожих безпілотника. Негативних наслідків не зафіксовано.

Сили ППО почали працювати по ворожим цілям із раннього вечора 14 липня. Приблизно о 18:00 уже було полювання за БпЛА. У Золотоніському районі оголошувалася підвищена тривога. Потім лише о 20:26 оголосили відбій. Друга спроба ворога була о 20:36. Тривогу оголосили у Черкаському та Золотоніському районах. О 21:12 тривога пролунала в Уманському та Звенигородському районах. В Уманському районі чули звуки трьох вибухів.

У ніч на 15 липня 2025 року ворог застосував 267 безпілотників для атаки України. 178 БпЛА були знищені та 66 локаційно втрачені.