Дитина в тяжкому стані після падіння із 4 поверху

У місті Черкаси в одному із будинків на вулиці Гоголя стався нещасний випадок із дитиною. Хлопчик віком 1 рік та 11 місяців випав із вікна 4-го поверху.

Швидку допомогу викликав свідок нещасного випадку.

Мама малюка стверджує, що у цей момент готувала їсти. Більше ніяких подробиць від неї не дізналися, тому що вона перебувала у стресі.

Хлопчика терміново відвезли до Дитячої обласної лікарні. Він перебував у тяжкому стані. У нього діагностували політравму, струс головного мозку, закриту черепно-мозкову травму, численні переломи та закриту травму живота.