5 лютого у межах обміну полоненими були повернуті троє черкащан

5 лютого 2025 року відбувся обмін полоненими. Загалом в Україну повернулися 150 українських військових. Серед них троє жителів Черкаської області.

Так додому повернувся старший лейтенант Юрій Короп, солдат Максим Сербул та солдат Віталій Солтисюк.