22 травня 2025 року у Чорнобаї по причині отруєння чадним газом загинув чоловік. Горів приватний житловий будинок.
Вогонь охопив приблизно 80 м2. Непритомного чоловіка знайшли пожежники, котрі прибули для гасіння пожежі у приватному будинку. Чоловіка передали медикам. Але у лікарні він помер.