На Черкащині уже зібрали 1,5 млн тонн збіжжя

На території Черкаської області тривають жнива. Станом на ранок 22 серпня 2025 року уже були зібрані ранні зернові та зернобобові. За попередніми даними урожайність 2025 року вища урожайності 2024 року. А саме становить 55,8 центнера з гектара.

Уже зібрано 1,5 млн тонн збіжжя. Найбільше було зібрано пшениці. На другому місці ячмінь та на третьому горох.

Жнива продовжуються у високому темпі.