У Черкаській області колишній виконувач обов’язків директора державного підприємства підозрюється у незаконному видобутку корисних копалин у вигляді граніту на території Старобабанівського родовища гранітів. Слідство стверджує, що посадовець займався видобутком корисних копалин поза межами спеціального дозволу з березня 2019 року по вересень 2024 року.
У Черкаській області правоохоронці підозрюють колишнього виконувача обов’язків директора державного підприємства у незаконному видобутку граніту на суму більше 42 000 000 гривень на території Старобабанівського родовища гранітів. Результати незаконного видобутку були зафіксовані у вересні 2024 року. Огляд місця площею 0,3 га виявив результати видобутку граніту, що не відповідали спеціальному дозволу.
З того часу була проведена експертиза, котра визначила, що з кар’єру було незаконно видобуто 2650 м3 граніту для облицювального каменю та 6490 м3 граніту для бутового каменю.
Згідно ст.240 КК України колишньому виконувачу обов’язків директора державного підприємства загрожує в’язниця строком від 5 до 8 років.