4 листопада 2024 року у Черкасах відбулося прощання із солдатом Владиславом Скориком, котрий захищав Україну у складі черкаської бригади тероборони.
Військовослужбовець Владислав Скорик вступив до територіальної оборони від початку повномасштабного ворожого наступу. Служив сапером-електриком.
Владислав Скорик помер у лікарні, куди він потрапив після різкого погіршення самопочуття. Йому було 53 роки.