26 березня 2025 року міський виконавчий комітет міста Черкаси прийняв рішення закінчити опалювальний сезон 31 березня. Рішення не відноситься до дитячих садочків та закладів охорони здоров’я.
Бюджетні установи будуть ухвалювати дату завершення подачі тепла самостійно.