У Черкасах на Смілянській автомобіль в’їхав у зупинку

18 травня 2025 року о 22:00 у місті Черкаси на вулиці Смілянській автомобіль Volkswagen Jetta скоїв наїзд на зупинку громадського транспорту.

Автомобілем керувала 26-річна жінка. Вона по причині суттєвого перевищення швидкості не впоралася із кермом, що спричинило спочатку виїзд на бордюр, а потім і зіткнення із зупинкою громадського транспорту. Жінка не травмувалася. На зупинці із людей нікого не було.

Відносно жінки водія складений протокол за ст.124, що передбачає штраф на суму 850 гривень та можливе позбавлення права керування від 6 місяців до 1 року.