У Черкасах двоє підлітків на самокаті були збиті автомобілем

2 травня 2025 року приблизно о 14:00 у місті Черкаси на вулиці Героїв Дніпра автомобіль скоїв наїзд на самокат, на котрому пересувалися 2 підлітка.

За попередніми даними на нерегульованому пішохідному переході автомобіль Ssang Yong, котрим керував 19-річний водій, скоїв наїзд на двох хлопців віком 16 років, котрі на самокаті перетинали дорогу на самокаті. Один із хлопців отримав значні травми та був доставлений до лікарні.

Відкрито кримінальне провадження згідно ч.1 ст.286 КК України.