У Черкасах пасажирський автобус в’їхав у стовп

1 липня 2025 року приблизно о 21:30 у місті Черкаси на бульварі Шевченка міський пасажирський автобус на швидкості в’їхав у електроопори. Шестеро пасажирів автобусу отримали травми але від госпіталізації відмовилися.

За попередніми даними 68-річному водію автобуса під часу руху різко стало зле. Він не зміг впоратися із кермом, що спричинило виїзд за межі проїзної частини та зіткнення із двома електроопорами.