Черкаські спортсмени на чемпіонаті України

Черкаські спортсмени легкоатлети змогли вибороти медалі першого дня Командного чемпіонату України з легкої атлетики.

Результати першого дня чемпіонату України у Луцьку стали для команди Черкас позитивними, так як молодіжна збірна команда Черкаської області посіла 2 місце в естафетному бігу 4х100 метрів серед молоді. Їхній результат становить 43.06 секунди. Команда складалася з наступних спортсменів – Дмитро Юнак, Артур Шеремета, Олександр Півняк та Костянтин Кишкань.

Наступним спортсменом, котрому вдалося отримати перемогу стала Тетяна Безшийко. Так вона зайняла 1 місце серед молоді та 3 місце серед дорослих на дистанції 400 метрів з бар’єрами. Її результат становить 58.86 секунди.

Валерія Іваненко посіла 1 місце серед молоді в дисципліні по метанню молоту. Її показник 62.28 метра. До того ж їй вдалося отримати бронзу з метання молоту в змаганні з дорослими спортсменами.

В штовханні ядра вагою 4 кілограми наша спортсменка Світлана Марусенко зайняла 2 місце. ЇЇ результат 15.29 метрів.

Поповнив свою колекцію медалей і Денис Нечипоренко. Він здобув 2 місце в бігу на дистанції 400 метрів з бар’єрами. Його результат 51.19 секунди.