Громада Чорнобаївщини навіки попрощалася із 42-річним військовослужбовцем Андрієм Дзюбою, котрий помер 16 червня 2026 року.
Андрій Дзюба служив у 72-ій окремій механізованій бригаді ім. Чорних Запорожців. Стояв на захисті України на самих найгарячіших точках. А саме на Бахмутському, Вугледарському та Покровському напрямках. А ще й Херсонській та Харківській області. Отримав тяжкі поранення у результаті атаки дрону біля села Старий Салтів у Харківській області. Лікарі не змогли його врятувати.
Андрій Дзюба родом із села Велика Бурімка. Після закінчення Великобурімської загальноосвітньої школи вивчився на ветеринарного лікаря у Золотоноші. Пройшов строкову службу у складі військ ППО у Києві. Потім працював механізатором у селі Велика Бурімка. Після чого працював у Києві.
За оборону України був відзначений такими нагородами як «За оборону України», «Хрест ракетних військ і артилерії», а до того ж мав подяки бригади та грамоту від командувача оперативного угруповання військ «Таврія».