Із полону повернувся Анатолій Козуля із Золотоноші

У місті Золотоноша зустріли захисника Анатолія Козулю, котрий знаходився у полоні 3 роки та 1 місяць.

Анатолій Козуля був звільнений у рамках Великоднього обміну військовополоненими. А вже наступного дня йому виповнилося 25 років.