12 вересня 2025 року у місто Тальне повернувся із полону військовослужбовець Олег Боровець. Захисник перебував у полоні більше 3 років.
Олег Боровець долучився до захисту Батьківщини від початку повномасштабного вторгнення. Потрапив у полон у 2022 році.