7 липня 2025 року додому у село Піщане Золотоніського району із полону повернувся захисник Ігор Шеян. Військовослужбовець пробув у полоні 3 роки та 3 місяці.
Ігор Шеян став на захист України 15 липня 2015 року. Потрапив у полон у перші дні повномасштабного вторгнення. 23 травня 2025 року був звільнений під час обміну полоненими. Після звільнення лікувався у лікарні у Вінниці.