У межах обміну 6 травня із ворожого полону додому у Черкаську область повернулися 7 військовослужбовців.
Серед звільнених молодший сержант Владислав Півторак, старший солдат Владислав Пастушенко, солдати Владислав Романцевич, Артем Музиченко, Сергій Гупало, Леонід Голубенко, а ще матрос Іван Губа.
Всього у межах обміну додому повернулися 205 захисників. Це був 5-ий обмін за 2025 рік.