18 жовтня 2024 року стався обмін полоненими. Загалом додому повернулися 95 захисників. Серед них четверо черкащан.
Додому повернувся черкащани:
- майор Микита Петрик, котрий стояв на захисті Маріуполя;
- старший сержант Олег Бадрак, котрий потрапив у полон на Азовсталі;
- сержант Олександр Кузьменко;
- солдат Сергій Буряк, котрий потрапив у полон у Попасній у квітні 2022 року.