Із російського полону додому повернулися четверо черкащан

18 жовтня 2024 року стався обмін полоненими. Загалом додому повернулися 95 захисників. Серед них четверо черкащан.

Додому повернувся черкащани:

  • майор Микита Петрик, котрий стояв на захисті Маріуполя;
  • старший сержант Олег Бадрак, котрий потрапив у полон на Азовсталі;
  • сержант Олександр Кузьменко;
  • солдат Сергій Буряк, котрий потрапив у полон у Попасній у квітні 2022 року.