У матчі Черкаські Мавпи – Одеса виграли черкащани

2 лютого 2022 року проходив баскетбольний матч Черкаські Мавпи – Одеса. У цьому турі Суперліги Windrose наша команда перемогла одеську з рахунком 82:78. Гра проходила у черкаському Палаці спорту «Будівельник».

На перерву після першої чверті гри Черкаські Мавпи пішли із розривом в 10 очок. Вони постійно тримали перевагу в рахунку. І пішли на велику перерву з великим відривом.

Після другої перерви команда Одеси змінила тактику і змогла скоротити відставання по рахунку. І уже в третій чверті одеські баскетболісти змогли переломити гру в свою користь. До кінця четвертої чверті рахунок майже постійно був рівним. І за 30 секунд до кінця гри Черкаські Мавпи – Одеса рахунок знову зрівнявся.

Але все таки Черкаські Мавпи змогли вибороти перемогу з рахунком 82:78. Це перша перемога у сезоні проти одеської команди. А якщо брати увесь чемпіонат, то це була шоста перемога.