Поблизу Черкас двоє браконьєрів займалися незаконним виловом риби. Вони завдали державі збитків на суму, що перевищує 500 000 гривень.
Під час патрулювання прибережної смуги річки Дніпро неподалік від Черкас правоохоронці помітили двох чоловіків у човні, котрі ловили рибу методом багріння. Під час поверхневого огляду інспектори знайшли заборонені знаряддя лову та рибу. У мішках було 265 штук чехоні, 31 пліток, 18 лящів, 17 синців та 10 плоскирок.
Складена постанова за ч.1 ст.117 КУпАП.