У Черкаській області ворог пошкодив газову інфраструктуру

28 квітня 2025 року у результаті атаки безпілотниками була пошкоджена газова інфраструктура та є травмовані. Травми легкого ступеню отримали шестеро людей.

Пошкодження газової інфраструктури призвело до того, що приблизно 117000 споживачів залишилися без газопостачання. Для повного відновлення газопостачання потрібно 2-3 доби.

Останній ворожий безпілотник був знищений о 12:30. Всього для атаки ворог задіяв близько 25 БпЛА.

Для міста Черкаси газопостачання повністю відновили. Але розробляється алгоритм для безпечної подачі газу в квартири та будинки. Також відновили постачання газу для 7 населених пунктів рядом із Черкасами.