4 лютого 2025 року у Черкаській області знову діють аварійні відключення електропостачання. Це не пов’язано із нічними влучаннями ворога у підприємства Черкас. Причиною аварійних відключень світла є попередні обстріли системи електропостачання у сусідніх областях та збільшення навантаження на електросистему із-за зниження температури.
Лише за одну добу рівень споживання електроенергії зріс на 2.8%, якщо порівнювати 3 та 4 лютого 2025 року. А 3 лютого споживання зросло на 2% у порівнянні із 31 січням.
Нажаль спрогнозувати коли і кому буде відключено електропостачання через аварійне відключення неможливо.