3 лютого на Черкащині були задіяні аварійні відключення електропостачання

3 лютого 2025 року у Черкаській області з 08:30 ранку були застосовані аварійні відключення електропостачання, як для підприємств, так і для побутових споживачів.

Нажаль ніде не оголошений графік відключення, але по більшості даних відключають почергово на 1 годину.

3 лютого 2025 року відключення світла проводилося у 9-ох областях України. Причиною відключення називають ракетні та дронові обстріли об’єктів генерації електроенергії.

Заощаджуйте використання електроенергії!