20 травня у Черкасах відбулося прощання із військовослужбовцем Артемом Беззубцем

20 травня 2026 року у Свято-Михайлівському гарнізонному соборі Черкас відбулося прощання із захисником Артемом Беззубцем.

Артем Беззубець став на захист України добровольцем. Служив у 36 бригаді морської піхоти. Загинув 9 квітня 2025 року у Сумській області у результаті ворожого мінометного обстрілу. З того часу вважався безвісти зниклим.

Поховання Артема Беззубця відбулося на Алеї Героїв.