19 червня у межах обміну полоненими троє черкащан повернулися додому

19 червня 2025 року стався обмін полоненими. Серед повернутих на Батьківщину троє жителів Черкаської області.

Поки що інформації про трьох повернутих із полону жителів Черкащини не надали. Пообіцяли згодом.