14 червня 2025 року відбувся обмін полоненими. У межах цього обміну на волі опинилися 7 жителів Черкаської області всі вони уже на рідній землі.
Серед звільнених черкащанин Олександр Котолуп, котрий провів у полоні 3 роки.
Військовий офіцер морської піхоти Олександр Котолуп під час захисту Маріуполя отримав поранення та був захоплений у полон.