10 військових із Черкащини повернулися із полону

19 квітня 2025 року у результаті обміну полоненими у Черкаську область повернулися 10 військовослужбовців. З полону були визволені 277 українських воїнів і серед них 10 із Черкащини.

Додому повернулися Олександр Якименко, Володимир Бурлака, Гліб Шумило, Олексій Веретільник, Владислав Чалий, Анатолій Козуля, Богдан Танчук, Сергій Паровенко, Артур Смілянець та Максим Пиркало.